Vtipy

1. října 2006 v 18:41
Na velkém vojenském cvičení jede poručík džípem po bahnité polní cestě a v zatáčce vidí jiný džíp, důkladně zapadlý v bahně. Zastaví, zasalutuje plukovníkovi a říká: "Pane plukovníku, váš džíp zapadl?" Zrudlý plukovník za volantem se zarazí, pak vyskočí z džípu, jde k poručíkovi, podá mu klíčky a suše prohlásí: "Můj ne, váš!"
Policisté kontrolují na silnici vůz: "Co to máte na střeše?" - "To jsou vodní lyže." - "Dobrá, jeďte." Druhý policista chvíli přemýšlí a pak říká kolegovi: "Tak si myslím, že nás vypekl. Tady máme tři jezera a ani jedno není s kopce!"
Policista pronásleduje lupiče, ten se schová na veřejných záchodcích. Policista bouchá na dveře: "Otevřte, tady vébé!" - "Neotevřu, tady vécé!"
"Pane, kupte své ženě květiny, řeknou jí vše!" volá na muže květinářka. "Bohužel neřeknou, manželka je vůbec nepustí ke slovu!"
Vrátí se manžel domů, manželka v posteli s milencem. Milence vyhodí oknem, chystá se na manželku a ta mu vyčítá: "Proč se rozčiluješ? Když na to koukáš na videu, můžou ti oči vypadnout!"
Mladá krásná dáma našla zálibu ve své zahrádce, ve které strávila celé víkendy a většinu odpolední. Všechno jí tam rostlo a všemu se pod jejími starostlivými rukami dařilo, jen rajčata stále stávkovala a nechtěla se pěkně začervenat. Zahrádkářka proto šla pro radu k sousedovi, kterého rajčata byla asi nejčervenější a nejhezčí v širokém okolí. Ten jí dal následující radu: "Když chcete mít tak pěkná červená rajčata jako já, tak dělejte to co já. Každý den se dvakrát postavím před záhon s rajčaty úplně nahý a ty se od hanby začervenají!" Asi za měsíc přijde zahrádkář na návštěvu k mladé nadšenkyni, ale vidí, že rajčatům se nepolepšilo. "Tak co, mladá paní, dělala jste to tak jak jsem vám radil?" - "Dělala, dělala. Dva a někdy i třikrát jsem se před rajčaty vysvlékala, a nic. Ale pane kolego, podívejte se na moje velké salátovky!"
Zvoní v noci žebrák u dveří, rozespalý manžel mu vyčítá: "Krucinál, to musíte otravovat v noci?" - "Kšefty jdou špatně, tak musím dělat přesčasy!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 siffi siffi | Web | 18. listopadu 2006 v 16:58 | Reagovat

I like it !Do you like it?NO! I love it!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.