Pár vtipů

14. ledna 2007 v 15:39
Náčelník má s policisty hodinu fyziky: "Víte, proč vlak na kolejích drncá? Rozebereme si problém: Vlak, to je vlastně lokomotiva a vagony... vagony se jenom vezou, takže je zanedbáme... zbývá nám lokomotiva - to je vlastně motor a kola, zbytek je nepodstatný, ten zanedbáme... po kolejích jedou jenom kola, takže motor taky zanedbáme... kola si zjednodušíme na jedno kolo... a to je vlastně kruh, že?... kruh, to je pí er na druhou... pí je konstanta, tu zanedbáme a zůstalo nám er na druhou, což je čtverec... a co dělá čtverec, když se otáčí? Drncá!"
Rybář vyloví zlatou rybku. Rybka říká: "Když mě pustíš, splním ti tři přání. Ale tvoje tchyně toho bude mít dvakrát tolik. "Rybář si přeje mercedes. Vrátí se domů v novém autě a zjistí, že tchyně má dva nové mercedesy. Tak si přeje novou vilu. Za chvíli ji má, ale tchyně má zase dvě. A to už rybáře naštvalo: "Tak, rybko, a teď chci dostat horečku 40 °C!"
Totálně opilý manžel se připotácí domů, konečně odemkne, otevře a spatří svou ženu hned v předsíni. S válečkem. Zapře se o futra, namíří na ni ukazovák a nezřetelným hlasem deklamuje: "Hele, hele, hele! Zatím to máš u mě dobrý! Tak si to nepodělej!"
Ptá se matka dcery: "Když tě ten chlap znásilňoval, proč jsi byla zticha?" - "Vždyť jsi mi říkala, že nemám mluvit s cizíma mužskejma a s plnou pusou!"
Potkali se tři manželé, jejichž polovičky právě dělají autoškolu.
První: "To je děs, moje mě večer mačká na žalud a já musím troubit".
Druhý: "To nic není. Ta moje mě chytne za penis, jako když řadí rychlosti a já podle toho musím vrčet."
Třetí: "Běžte se vycpat. Moje mě každý večer za něj popadne, vrazí si ho mezi nohy a řekne - Dvacet litrů prosím! a kde já chudák to mám pořád brát?"
Voják běhá po kasárnách, sbírá papírky, prohlíží je a vždy zahodí s konstatováním: "To není ono" Když to dělá už půl roku, pošlou ho k psychiatrovi a ten po prošetření vydá papír o propuštění z vojny do civilu. Voják si to přečte a radostně zakřičí: "TO JE ONO!"
Otec se synem jdou městem a vidí počítač, který všechno uhádne.
Otec dostane nápad: "Hele, já se schovám za rohem a ty se ho zeptej, kde jsem."
Syn to udělá a počítač odpoví: "Tvůj otec je v Americe, ale tomu blbci za rohem to neříkej!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.