Víkend + vtipy

25. února 2007 v 15:04
Předevčírem byl pátek a dneska je už zase neděle. Celý víkend utekl jako voda. Zítra zase do práce, to je hrůza jak to všechno rychle utíká. Nejenom, že zítra začíná další pracovní týden, ale končí únor a je tu březen. Když se nad tím zamyslíte, tak kdy byl vlastně nový rok? Už je zase čtvrt roku pryč. Kéž by šel čas aspoň malinko zastavit nebo zpomalit. Tohle tempo to je hrůza.

Jinak o víkendu jsem nic zajímavýho nedělala. Jen jsem se flákala, protože se nějak necítím ve své kůži a teď momentálně se mi chce spát, snad se proberu. Pustila jsem si svižnější hudbu, která by mě měla nakoupnout a ono je to naopak. Spíš mě to uspává. Ještě bych mohla zkusit pustit si nějakej film. A nebo najít nějaký vtipy a dát je sem, pobavím nejenom vás, ale i sebe. Tak jo. Jdu na to.

Maminka jsi dělá pleťovou masku a příjde k ní holčička a ptá se co to delá? A maminka jí odpoví: "Dělám jsi pleťovou masku abych byla krásná." Po chvíli se maminka začne umývat a holčička řekne: "Už jsi to vzdala?"
Je takle Američan Rus Čech. A ty jdou do hotelu. První tam jde Američan. Američan se ptá číšníka: "Pane číšníku máte volný pokoj?" Číšník odpoví. "Ano máme, ale straší v něm červené očko." Američan řekne. "To nevadí." Tak večer se přikryje a straši ho červené očko. Tak se zbalí a vypadne. Potom tam jde Rus. A ptá se pana číšníka. "Pane číšníku, máte volný pokoj?" Číšník odpoví: "Ano máme, ale straší tam červené očko." Rus říká: "To nevadí." Tak večer se přikryje a straší ho červené očko, tak se zbalí a vypadne. Potom tam jde Čech. A ptá se pana číšníka jako Američan a Rus. Tak až dopoví tak večer si lehne a přikryje se. A po chvýli ho začne strašit červené očko. Očko povídá: "Já jsem červené očko, já jsem červené očko." Čech odpoví: "Tak drž hubu jinak budeš MODRÝ!!!???"
Chlap jde do banky a potká blondýnku, která stojí u zdi banky. Má v ruce kbelík a mokrým ručníkem máčí tu zeď.
Chlap se jí tedy ptá: "Proč máčíte tu zeď???"
Blondýnka odpoví: "Protože doktor mi řekl že si mám chladit mokrým ručníkem to místo kde jsem se bouchla!!"
Přijde mladík do hospody a obědná si pivo...
"A bylo ti už osmnáct?" ptá se výčepní
"Tak si dám teda jedno malý..." odpoví mladík
"Ukaž mi občanku!" hospodský na to...
"Jednu colu?" dodá mladík nesmělým hlasem
"A nejsi ty náhodou Kalianků?"
"Nashledanou!!"
Prase mělo obchod a jednoho letního horkýho dne přišel kůň a řekl: "Prase, šumák!" Prase vylezlo na nejvyšší regál, slezlo dolů, podalo koňovi šumák a kůň odešel. Za hodinu přijde kůň znovu a říká: "Prase, šumák!" Prase vyleze nahoru a podá koňovi šumák. Za hodinu přiběhne kůň znovu a opět žádá šumák. Ale prase vzalo dva šumáky, jeden dá koňovi a druhej schová pod pult! Kůň odběhne a než prase zavře obchod, přiběhne kůň a povídá: "Prase, dva šumáky!"
Syn se zamiluje a sděluje rodičům, že se chce oženit. Která to je? Gábinka z vedlejšího baráku. Synu, říká táta, musíme si promluvit. Vylezou spolu ven a táta s omluvou přiznává, že v mladí udělal chybu, a že Gábinka je jeho biologická dcera. Syn to pochopil a chodil nešťastný přes půl roku. Po půl roce přiběhne zas a oznámí, že se zamiloval a že se chce oženit s Martinkou odnaproti... Situace se doslova opakuje. Rozhořčený syn běží za mamou a říká, že se tak nikdy neožení protože taťka je biologickým otcem všech pěkných holek... Ale synku, jen se v klidu ožeň s Martinkou, říká máma, třeba náš táta je její biologickým otcem, ale tvým rozhodně není.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Salomon Jan Salomon | E-mail | Web | 26. února 2007 v 12:00 | Reagovat

Tvůj blog vždycky potěší a pobaví. Moc pěkný vtipy :-).

2 ariel ariel | Web | 26. února 2007 v 18:35 | Reagovat

Jan Salomon: Jeee ahoj Honzíku. :o) To je mi ale milá návštěva. Děkuju.

3 Iv Iv | Web | 26. února 2007 v 21:19 | Reagovat

Jo,jo, letí to jak voda. Ještě, že jsem na mateřské a do práce nemusím.

4 babča babča | Web | 4. března 2007 v 10:25 | Reagovat

tak ten s tím koněm je podařený

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.